Відображаються усі з 11 результатів

Показати 18 36 72
Артикул: 14590

Заглушка на розетку з поворотним механізмом

19 грн
Артикул: 14591

Засувка-блокатор на меблі від дітей

24 грн
Артикул: 15308

Засувка-блокатор тканинний на меблі та техніку від дітей

24 грн
Артикул: 14596

Захисні накладки на торці меблів для дітей м’які, 2 метри

149 грн
Артикул: 15310

Підлоговий обмежувач (фіксатор) для дверей

49 грн
Артикул: 14595

Захисні накладки на кути меблів для дітей

29 грн
Артикул: 15589

Захисні накладки на кути столу для дітей, трикутник

19 грн
Артикул: 15305

Захисні накладки на кути столу для дітей, прямокутні

15 грн
Артикул: 15306

Захисні накладки на кути столу для дітей, прямокутні (білий)

15 грн
Артикул: 13769

Захисні накладки на кути столу для дітей.

19 грн
Артикул: 14592

Захисні накладки на кути столу, круглі

19 грн

Вже в період, коли малюк починає активно перевертатись, батькам потрібно подбати про те, щоб зробити житло безпечним. Адже вже за декілька тижнів немовля може почати повзати, а згодом — і ходити. Від допитливого малюка можна чекати чого завгодно! Дуже швидко він почне освоювати вміст шаф та ящиків. Створити безпечні умови допоможуть спеціальні захисти на меблі від дітей.

Які бувають захисти від дітей

Аксесуари для створення безпечних умов мають найрізноманітніші форми та принципи дії. Найбільшу ефективність продемонстрували:

  • замки від дітей;
  • блокатори;
  • заглушки.

Окремої уваги заслуговують накладки на кути. Дуже часто, починаючи ходити, малюки травмуються об гострі краї меблів. Щоб не допустити цього, достатньо придбати спеціальний набір аксесуарів. Вони виготовлені з м’яких матеріалів та легко фіксуються на більшість типів поверхонь.

Захист на шафи від дітей — це спеціальні блокатори, які не дають відчинити меблі та дістатися до вмісту. Та схожим принципом працюють і моделі для ящиків. Кріпляться аксесуари на потрібні поверхні за допомогою липкого шару. Тобто їх не потрібно прикручувати до меблів. Головне — перед використанням провести знежирення, щоб забезпечити надійну фіксацію.

Захист на двері закриває малюкові шлях в заборонені для нього приміщення. Часто такі рішення використовуються для обмеження доступу в комору, котельню.

Заглушки на розетки — простий засіб, який дійсно здатний зберегти життя та здоров’я дитини. Монтаж таких аксесуарів займає пару хвилин, проте вони обмежують доступ протягом довгих років.
Замки від дітей та спеціальні заглушки захистять ваші особисті речі рід допитливих рук малюка. Також вони вбережуть дитину від контакту з небезпечними речовинами, технікою.

Дешево купити заглушки на двері від дітей

В каталозі ви знайдете надійні рішення, які допоможуть зробити житло максимально безпечним для малюка. Всі аксесуари перевірені часом та відповідають сучасним вимогам. Для їх встановлення не потрібні технічні втручання.

В магазині Jenis ви знайдете всі потрібні товари для захисту малюка від побутових небезпек. Замовляйте замки, заглушки та блокатори на сайті або за телефоном. Організуємо оперативну доставку по Україні однією з популярних транспортних компаній.