Відображаються усі з 5 результатів

Показати 18 36 72

Один з найважливіших етапів в підготовці до народження малюка — збір до пологового. Потрібно так багато всього передбачити та завчасно подбати про те, щоб під рукою були всі потрібні речі!
Пропонуємо великий вибір сумок в пологовий будинок, в яких можна зручно розмістити одяг та аксесуари, що знадобляться майбутній мамі та малюкові.

Переваги прозорої сумки для речей в пологовий

Раніше при зборі в пологовий мами складали речі в рюкзаки та звичайні одноразові пакети. Проте це далеко не найзручніший варіант. І головне — такі рішення не відповідають стандартам гігієни, адже їх неможливо ні помити, ні продезінфікувати. Альтернативою «старим» підходам стали сучасні прозорі сумки. Вони мають безліч переваг:

  • стерильність;
  • можливість швидко знайти потрібні речі;
  • міцність;
  • місткість;
  • гіпоалергенність;
  • компактність у складеному вигляді;
  • універсальність.

Сумки в пологовий для мами та малюка представлені у різних розмірах. Найбільший попит мають такі конфігурації: 30х20х15 см, 40х25х20 см, 50х23х32 см, 54x33x24 см та 65х35х30 см. Також на вибір доступно декілька варіантів по кольорах: білий, чорний, синій, рожевий. У великі моделі зручно складати об’ємні речі, такі як халат, сорочки, пелюшки, рушники. Маленькі ж — легко вмістять в себе аксесуари та дрібний одяг.

Як правило, мама складає три сумки: в пологовий зал, для себе та для малюка. Список потрібних речей можна знайти в Мережі, або ж попросити його у лікаря-гінеколога. Як правило, перелік необхідного одягу та аксесуарів в різних закладах приблизно однаковий.

Недорого купити прозору сумку в пологовий будинок

Щоб попіклуватись про власний комфорт, рекомендуємо подбати про збір в пологовий будинок завчасно. На сайті інтернет-магазину для мам Jenis ви можете обрати та замовити якісні сумки з ПВХ, які не підведуть вас у найвідповідальніший момент життя. Вироби, які представлені в каталозі, надзвичайно міцні. Моделі оснащені якісною фурнітурою, тож під час використання ви можете розраховувати на те, що застібка не розійдеться в важливий момент. Також при пошитті використані міцні якісні нитки.

Щоб вигідно купити сумки в пологовий, оформлюйте замовлення на нашому сайті або за телефоном. Відправимо обрані товари в будь-який куточок України. А при покупці на суму у 2000 грн та вище, доставка у відділення транспортної компанії буде безкоштовно.