Відображаються усі з 2 результатів

Показати 18 36 72

Молоковідсмоктувач — сучасний аксесуар для грудного вигодовування. З його допомогою можна швидко та зручно зробити запаси їжі для малюка, залишивши собі можливість займатися власними справами. Також пристрій допомагає в налагодженні лактації у випадках, коли молока недостатньо. Він стане в пригоді і в тих випадках, якщо малюк за якихось причин не хоче смоктати груди самостійно.

Як вибрати молоковідсмоктувач

Найбільш поширений та доступний за ціною варіант — механічний, або ручний, молоковідсмоктувач. Такі моделі мають ряд переваг, а саме:

  • простий принцип роботи;
  • відсутність шуму;
  • незалежність від джерела живлення;
  • легке очищення.

З недоліків — використання пристрою потребує фізичних зусиль. Проте з такою моделлю легше контролювати інтенсивність зціджування.

Альтернативний варіант — електричний молоковідсмоктувач. Зазвичай аксесуар працює на батарейках. Для зціджування не потрібно докладати зусиль: достатньо правильно зафіксувати та увімкнути. При цьому руки матусі залишаються вільними. Із недоліків — може працювати доволі шумно, тож використовувати пристрій поруч з дитиною, яка спить, буде складно. Проте цей «мінус» компенсується доволі високою продуктивністю роботи та економією часу.

Молоковідсмоктувачі стали незамінними помічниками молодих матусь. З їх допомогою можна швидко створити запаси, та спокійно залишити малюка з татом, бабусею чи нянею. Жінка може вільно планувати власні справи не переймаючись за те, що дитина залишиться голодною.

Крім того, сучасні моделі дуже прості у використанні. Їх легко мити, не потрібно докладати особливих зусиль для обслуговування. В комплекті постачається пляшечка для зберігання молока, проте при необхідності можна придбати додаткові ємності.

Де недорого купити молоковідсмоктувач

Ціни на молоковідсмоктувачі залежать від типу пристрою (автоматичний чи ручний) та комплектації. Пропонуємо сучасні моделі, якість яких підтверджена відповідними сертифікатами. Товари в каталозі інтернет-магазину для мам Jenis безпечні та зручні у використанні.

Обирайте пристрій за принципом дії, який вам подобається, та додавайте товар у «Кошик». Заповнюйте коротку форму, і вже протягом доби ми відправимо продукцію в будь-який населений пункт України.