Відображаються усі з 2 результатів

Показати 18 36 72

Хрещення — зворушлива та важлива подія в житті малюка. В цей день проводиться спеціальний урочистий обряд. За традицією дитину вбирають у відповідний святковий одяг. Батьки замовляють крижму, сорочку чи плаття, комплект для хрещення. Ці речі не просто святкові, а мають церковну атрибутику та відповідають вимогам та звичаям.

Все для хрещення: на що потрібно звернути увагу

Одяг для урочистої події має мати не тільки відповідний вигляд, а й характеристики. До якості виготовлення виставляються такі самі вимоги, як і до інших дитячих речей. Тому, окрім вибору моделі, батькам потрібно впевнитись, що костюм:

  • відповідає сезону;
  • виготовлений з матеріалів, що не викликають подразнення та алергію;
  • підібраний за розміром;
  • не має небезпечного декору та об’ємних швів.

Матеріали повинні бути «дихаючими». Це особливо важливо в жаркі сезони. Попри те, що речі будуть використовуватись один раз, вони мають бути безпечними для шкіри малюка.

Одяг для хрещення хлопчика зазвичай складається зі штанців та сорочки або кофти. Дівчатам, в залежності від віку, можна підібрати відповідний комплект або ж спеціальну сукню. Речі, як правило, прикрашені церковною символікою, декоровані золотистою чи сріблястою вишивкою, орнаментами та мереживом.

Також для урочистого обряду з новонародженим потрібна крижма для хрещення. Це пелюшка, в яку загортають дитину після того, як священник занурить її в купель. Важливо, щоб аксесуар був підібраний відповідно до зросту та віку, а також сезону.

Речі для хрещення: вигідно купити якісний урочистий комплект

Ми відповідально підійшли до вибору аксесуарів та костюмів для хрещення, які ви бачите в каталозі на сайті. Знаємо, наскільки важлива ця подія у житті родини. Тому, обираючи моделі в інтернет-магазині Jenis, вам не доведеться перейматись за якість. Вироби виготовлені з безпечних тканин, які не подразнюють навіть найчутливіші ділянки тіла. Охайний та гарний одяг відповідає найвищим стандартам та здатний задовольнити найвибагливіших батьків.

Обирайте моделі за дизайном та розміром, адже про все інше вже подбали ми. Відправимо замовлені товари в будь-який населений пункт України протягом доби після оформлення заявки. Довірте найурочистіші моменти вашого життя Jenis, і ви ні секунди про це не пожалкуєте.