Відображаються усі з 3 результатів

Показати 18 36 72

Пустушка — аксесуар, який допомагає заспокоїти малюка та знизити дискомфорт при прорізуванні зубів. Сучасні моделі виготовляються у формах, які анатомічно схожі на мамини груди. Це сприяє не тільки покращенню ефекту, а й формуванню правильного та здорового прикусу в малюка.

Все, що варто знати про пустушки для новонароджених

Головна функція, яку виконує пустушка для малюка — задоволення смоктального рефлексу, який є у всіх немовлят. Саме завдяки цьому і відбувається швидке заспокоєння дитини, якщо вона рознервувалась.
В основному для виготовлення сучасних аксесуарів використовується латекс та силікон. Це гнучкі та еластичні матеріали, які добре зберігають форму та не пошкоджуються при інтенсивному впливі.

Форми сосок-пустушок для новонароджених також можуть бути різними. Найбільш поширені:

  • класична;
  • анатомічна;
  • симетрична;
  • динамічна.

Завдяки використанню сучасних матеріалів та технологій виготовлення, аксесуари добре піддаються стерилізації. За ними легко доглядати та проводити знезараження.

Перед тим, як купити пустушку для новонародженного, варто врахувати не тільки безпеку матеріалів та форму, а й вік дитини та інші особливості. Так, наприклад, немовлятам на грудному вигодовуванні рекомендують вводити додаткові аксесуари лише після налагодження лактації (через 4-5 тижнів після народження). Також потрібно звернути увагу на розмір обраної моделі.

Щоб аксесуар слугував довго, його варто зберігати в герметичному контейнері. Заборонено залишати пустушки на поверхнях, на які падають прямі сонячні промені. Перед тим, як запропонувати дитині соску, кожного разу її потрібно стерилізувати. Якщо на поверхні з’явились пошкодження або дірочки, її не можна використовувати, і потрібно придбати нову. Всі ці нескладні правила допоможуть досягти максимальної безпеки та комфорту.

Як вигідно купити пустушку для новонародженого

Інтернет-магазин Jenis став надійним партнером десятків тисяч мам по всій території України. Нам довіряють найцінніше, тому ми кожного дня докладаємо зусиль, щоб виправдовувати найвищі очікування. Ретельно підходимо до вибору товарів, які потрапляють в наш каталог. Завдяки цьому можемо бути впевнені, що кожна позиція відповідає сучасним стандартам якості та безпеки.

Оформлюйте замовлення на обрані товари онлайн або за телефоном.